Home » Tag Archives: билборд. стадион Јувентус

Tag Archives: билборд. стадион Јувентус

Најк постави огромен билборд на Јувентус стадионот со порака за Кристијано Роналдо

Најк ја поканува фудбалската ѕвезда на нови победи во оваа кампања од агенцијата Wieden & Kennedy Амстердам Најголемиот трансфер во светскиот фудбал оваа година несомнено е преминот на Кристијано Роналдо од Реал Мадрид, каде што помина девет години во италијанската лига и Јувентус. Италијанците имаат големи надежи за својата нова ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365