Home » Tag Archives: Кценија Николова

Tag Archives: Кценија Николова

Генералниот директор на Пивара Скопје гостува на Бизнис Кафе Македонија овој четврток

Во Четврток (13.09.2018) с0 почеток од 18:30 часот во Ревија Бар (т.ц. Лептокарија) во Скопје, ќе се одржи новото 31-во издание на бизнис-нетворкинг настанот Бизнис Кафе Македонија. Пред присутните гости, своите бизнис искуства и совети ќе ги споделат четворица говорници: – Елена Иванова, менаџер за туризам во ИМЕ програмата; – ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365