Home » Tag Archives: попусти

Tag Archives: попусти

Blue Friday – подароци и попуст во петок во Ми-Да Гранд Моторс

Синото во Ми-Да Гранд Моторс значи големи попусти и подароци на новите и половните возила. Во следните две недели до крајот на месецов, односно на 23. и 30. месецов Ми-Да Гранд Моторс организира Blue Friday – два петока исполнети со големи попусти и донаторска акција. И се со цел возилата ... Read More »

За лажна реклама лани казнети 70 продавници во Македонија

`И во ЕУ измамата на потрошувачите строго се казнува. „Практикер“ во Бугарија пред неколку дена беше казнет со 40.000 евра` Попуст од 50 отсто на сите продукти, „шопинг-часови со 80 отсто намаление на целокупната гардероба“, земете две, платете едно и што уште не. Реклами од овој тип секојдневно среќаваме по ... Read More »

Wow.Mk – прв веб-шоп во Македонија за попусти на ексклузивни женски брендови

Ако се земе предвид дека шопингот е една од најслатките обврски на современиот човек, но и хобија на современата жена, очекувано е дека современиот животен стил донесе видни промени и на ова поле. Поминувајќи многу повеќе време пред компјутер, продолжувањето на работно време до доцните попладневни или вечерни часови и ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365