Home » Tag Archives: сензационализам

Tag Archives: сензационализам

Ексклузивно: Заев и Ахмети “се скараа“ поради маркетинг агенции!?

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев и лидерот на ДУИ Али Ахмети неколку часа во текот на вчерашниот празничен ден беа “скарани“ – ако се суди според насловите на неколку портали кои трчајќи по сензационализам “се излизгаа“ на вест од 2016 година.  Голем број корисници на социјалните мрежи вчера споделуваа ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365