Home » Tag Archives: Џими Фелон

Tag Archives: Џими Фелон

Боб Дилан рекламира сопствена линија на виски – Heaven’s Door

По долго отсуство од јавноста, американскиот кантавтор Боб Дилан се појави заедно со познатиот шоумен Џими Фелон за да ја промовира својата линија на виски, но не проговори ниту еден збор И покрај тоа што не се појави во живо во шоуто на Џими Фелон емитувано на Денот на благодарноста, ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365