Home » Extra 5 » Телеком испраќа засилување во Загреб!

Телеком испраќа засилување во Загреб!

Телеком носи засилување за утрешниот натпревар со Црна Гора
Македонија е во транс по синоќешната еуфорија што ни ја приредија нашите ракометари. Се` поголем е бројот на навивачи кои преку социјалните мрежи се организираат за во живо да ги проследат преостанатите два натпревари од првата групна фаза во Загреб.
Телеком, партнерот на РФМ носи засилување од навивачи за да ги бодрат нашите најдобри ракометари на утрешниот натпревар против Црна Гора. Вечерва од Скопје тргнува магента автобусот со 50 најсреќни добитници од наградната игра на Телеком преку ФБ (Освој патување за ЕП). https://telekombus.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365