Home » Во фокусот » Нова урнебесна реклама на Ибрахимовиќ

Нова урнебесна реклама на Ибрахимовиќ

Познатиот шведски фудбалер Златан Ибрахимовиќ вчера стана заштитно лице на компанијата „Виза“.

Како официјален партнер на ФИФА, „Виза“ во соработка со Ибрахимовиќ летово ќе им дозволи на навивачите да не пропуштат ниту еден момент од акцијата на Светското првенство, а токму Швеѓанецот е новото заштитно лице, па се појави на свој добро претпознатлив начин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365