Home » Во фокусот » Погледнете како Викторија Лоба се забавува со новата Mercedes-Benz А-класа (ВИДЕО)

Погледнете како Викторија Лоба се забавува со новата Mercedes-Benz А-класа (ВИДЕО)

На почетокот од неделава Мак Аутостар, генерален застапник на Mercedes-Benz во Р. Македонија ја претстави новата револуционерна A-Класа. Македонските граѓани за прв пат имаат можност да се подноват со автомобил кој е способен да зборува со возачот и да ги учи неговите желби и навики благодарение на новиот систем – Mercedes-Benz User Experience (MBUX), со кој Mercedes најавува нова ера на дигиталната комуникација

Викторија Лоба ја имаше честа прва да “помуабети“ со новиот Мерцедес. Погледнете во продолжение како изгледа тоа:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365