Home » Во фокусот » Познатите фудбалски ѕвезди играат пејнтбол во новата реклама на Пепси

Познатите фудбалски ѕвезди играат пејнтбол во новата реклама на Пепси

Ѕвездите на Барселона и Реал Мадрид, Лионел Меси, Марсело, Тони Крос заедно со асот на Тотенхем, Дели Али и Карли Лојд (Манчестер Сити) се дел од новата занимлива реклама на Пепси која е снимена во Шпанија.

Тие се бркаат едни со други и играат еден вид на фудбалски пејнтбол.

Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365