Home » Во фокусот » Роналдињо зборува српски во реклама за Моцарт

Роналдињо зборува српски во реклама за Моцарт

Спортската обложувалница Mozzart креираше и спроведе нова кампања во која главната улога ја игра Роналдињо.

Бразилскиот фудбалер кој е идол на многу генерации беше специјален гостин на компанијата Mozzart во Белград , а во рамките на остварената соработка, стана промотор на оваа спортска обложувалница.

По тој повод бразилската супер ѕвезда сними реклама, која можете да ја погледнете во видеото подолу:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365