Home » Tag Archives: автопортрет

Tag Archives: автопортрет

Дали некогаш сте пробале да направите лего автопортрет?

“Лего“ во своите продавници во Лондон постави апарат кој на посетителите им дава Лего сет да направат свој сопствен автопортрет. Една од омилените играчки веројатно на секое дете, откри уште еден начин да се поврзе со своите фанови. Поточно, Лего инсталира кабина во своите продавници во Лондон во кој посетителите ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365