Home » Во фокусот » Феј Данавеј (77) во видео кампања на Гучи

Феј Данавеј (77) во видео кампања на Гучи

Познатата француска актерка Феј Данавеј се појавува во новата реклама на Гучи и е новото заштитно лице на овај бренд. Имено, се работи за кампања за чантата “Sylvie“.

Видеото е во режија на Петра Колинс која се инспирирала од животот на богатите и славните во Холивуд, а Феј одлично ја доловиле улогата на  гламурозна дама која деновите ги поминува во луксузен автомобил, со приватен возач, потпишување автограми, шопинг, пливање, тенис…Во сите тие дејствија, Феј не се откажува од споменатата чанта и останатите Гучи парчиња.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365