Home » Digital » Селена Гомез е новата кралица на Инстаграм

Селена Гомез е новата кралица на Инстаграм

Селена Гомез е новата кралица на Инстаграм. Таа сега ја има сликата со најмногу “срценца“ на оваа социјална платформа. Сликата всушност не е ниту некое заводливо селфи, нити некоја немонтирана бекстејџ ситуација….туку реклама…и тоа за Кока-Кола.

Фановите ја “лајкувале“ сликата на која Гомез држи Кока-Кола шишенце со текст од своја песна, нешто повеќе од 4 милиони пати откако сликата беше објавена пред две седмици. Во описот на сликата стои „When your lyrics are on the bottle“ , а никаде не пишува дека тоа всушност е #оглас :)

when your lyrics are on the bottle ?

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365