Tag: кафе бар мартини

Венко Андоновски : Само човек кој сфаќа колку е мал – може да направи големи дела!

Во преполниот кафе-бар “Мартини“ во Скопје изминатиот четврток се оддржа јубилејното 20-то по ред издание на најпопуларниот бизнис-нетворкинг настан во државава Бизнис ...