Tag: хумористична реклама

Арнолд Шварценегер не може да го изговори слоганот на осигурителна компанија, па добива помош од Дени ДеВито

Американската осигурителна компанија State Farm емитуваше реклама за време на финалниот натпревар од американската фудбалска лига Супер Боул, во која ...

Page 1 of 10 1 2 10