Home » Super Bowl 2015 Ads » Супер Бол рекламата на Victoria’s Secret

Супер Бол рекламата на Victoria’s Secret

По седумгодишно отсуство на телевизиските екрани за време на популарниот натпревар, брендот за долна облека Victoria’s Secret повторно ќе ги прати своите ангели за да ја заведат бројната публика.

Вчера беше објавена рекламата со Кендис Сванапул, Адријана Лима, Лили Олдриџ, Беати Принсло, Алесандра Амбросио и Карли Клос, која ќе биде емитувана на Super Bowl 2015 на 1 февруари. Во видеото, привлечните модели се движат сензуално во сексапилна долна облека, додека се слуша „I’m In the Mood for Love“ од Бренда Ли.

Разбирливо, рекламата е една од најгледаните на YouTube само неколку часа по презентацијата,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Marketing365 Marketing365 Marketing365