Tag: филм

Брендот Hamilton од портфолиото на „Божиновски часовници и накит“ омилен на актерската екипа од „Кајмак“ – новиот филм на Милчо Манчевски

Не случајно часовниците Hamilton го носат епититетот „филмски бренд“ и се омилениот моден детаљ во голем број холивудски филмови. Со ...

???????

„Дијаманти за дијамантите на филмската уметност“ – Божиновски ја продолжи традицијата на фестивалот Браќа Манаки

Божиновски часовници и накит ја продолжи традицијата на доделување на наградата „Дијаманти на кинематографијата“, во склоп на фестивалот „Браќа Манаки“. ...

Page 1 of 4 1 2 4