Home » Tag Archives: 14-ти роденден

Tag Archives: 14-ти роденден

Цукерберг за Фејсбук: Ја направив секоја можна грешка

Социјалната мрежа Фејсбук, неодамна го прослави својот 14-ти роденден, а нејзиниот основач и извршен директор Марк Цукерберг се огласи по тој повод за сè она што го научил во меѓувреме. “Имав само 19 години кога го основав Фејсбук, и тогаш немав поим што правам. Не знаев ништо за градење на ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365