Home » 365 After 5

365 After 5

Стинг со нов концерт во Македонија

Авалон продукција денеска “испрати“ новогодишна честитка до сите македонски љубители на добрата музика со својата најава дека во 2019-година, Скопје ќе биде повторно домаќин на еден од најдобрите светски изведувачи Стинг. Во рамките на турнејата „My songs“, која во суштина претставува „best off tour“, Стинг во Скопје на 2 Јуни ... Read More »

Marketing365 Marketing365 Marketing365