Компании

Халкбанк и Манаки со заедничка желба за зачувување на вистинските културни вредности

Во насока на поддржување на филмската традиција и промоција на вистинските културни вредности, Халкбанк и Интернационалниот фестивал на филмска камера...

Read more

Етихад Ервејс, националната авио-компанија на Обединети Арапски Емирати наградена за најдобар однос со корисниците на социјалните мрежи

Абу Даби – Етихад Ервејс, националната авио-компанија на Обединетите Арапски Емирати, прогласена е за најдобра авио компанија во категоријата „однос...

Read more
Page 88 of 124 1 87 88 89 124