Креативен импулс

Која е вистинската приказна за мистериозната црвена дамка во овај краток филм за винаријата Френсис Форд Копола?

Овој брендиран краткометражен филм го режираше бразилецот Родриго Сааведра, а премиерата ја доживеа на фестивалот Санденс Винарија Френсис Форд Копола...

Read more
Page 231 of 282 1 230 231 232 282